• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu główne Biuletynu Informacji Publicznej (BIP)
Menu informacyjne Biuletynu Informacji Publicznej (BIP)
Serwis www

Skład Rady Gminy Tarnów Opolski - kadencja 2018-2023

Rada Gminy Tarnów Opolski, ul. Dworcowa 4, 46-050 Tarnów Opolski

Tel. 77/46 40 851,  fax 77/4 644 282

Poniedziałek 7:00-16:00,
Wtorek, Środa, Czwartek 7:00-15:00,
Piątek 7:00- 14:00

LP. Nazwisko i imię Miejscowość Kontakt
1 Czech Jan Tarnów Opolski j.czech@tarnowopolski.pl
2 Dyga Szymon Kosorowice sz.dyga@tarnowopolski.pl
3 Gebauer Anna Tarnów Opolski a.gebauer@tarnowopolski.pl
4 Halupczok Krzysztof Kosorowice k. halupczok@tarnowopolski.pl
5

Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Klama Andrzej

Tarnów Opolski a.klama@tarnowopolski.pl
6 Kobienia Alfred Miedziana a.kobienia@tarnowopolski.pl
7 Mateja Andrzej Raszowa a.mateja@tarnowopolski.pl
8 Okos Teodor Przywory t.okos@tarnowopolski.pl
9 Schreiber Waldemar Kąty Opolskie w.schreiber@tarnowopolski.pl
10 Szymik Ewa Przywory e.szymik@tarnowopolski.pl
11

Przewodniczący Rady Gminy
Urban Rudolf

Nakło r.urban@tarnowopolski.pl
12 Wacławczyk Michał Tarnów Opolski m.waclawczyk@tarnowopolski.pl
13 Wilk Waldemar Walidrogi w.wilk@tarnowopolski.pl
14 Woszek Joanna Tarnów Opolski j.woszek@tarnowopolski.pl
15 Zmuda Rafał Nakło r.zmuda@tarnowopolski.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Gmina Tarnów Opolski
ul. Dworcowa 6
46-050 Tarnów Opolski
tel. 77 46 40 850 77 46 44 133 77 46 44 132
fax 77 46 44 282
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 4743425
w tym miesiącu: 60018
dzisiaj: 739