Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Skład Rady Gminy Tarnów Opolski - kadencja 2018-2023

 

LP. Nazwisko i imię Miejscowość Kontakt
1

Urban Rudolf
Przewodniczący Rady Gminy

Nakło r.urban@tarnowopolski.pl
2

Klama Andrzej
Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Tarnów Opolski

 

a.klama@tarnowopolski.pl

 

3 Gebauer Anna Tarnów Opolski a.gebauer@tarnowopolski.pl
4 Halupczok Krzysztof Kosorowice k. halupczok@tarnowopolski.pl
5

Dyga Szymon

Kosorowice sz.dyga@tarnowopolski.pl
6 Kobienia Alfred Miedziana a.kobienia@tarnowopolski.pl
7 Mateja Andrzej Raszowa a.mateja@tarnowopolski.pl
8 Okos Teodor Przywory t.okos@tarnowopolski.pl
9 Schreiber Waldemar Kąty Opolskie w.schreiber@tarnowopolski.pl
10 Szymik Ewa Przywory e.szymik@tarnowopolski.pl
11

Czech Jan

Tarnów Opolski

j.czech@tarnowopolski.pl

12 Wacławczyk Michał Tarnów Opolski m.waclawczyk@tarnowopolski.pl
13 Wilk Waldemar Walidrogi w.wilk@tarnowopolski.pl
14 Woszek Joanna Tarnów Opolski j.woszek@tarnowopolski.pl
15 Zmuda Rafał Nakło r.zmuda@tarnowopolski.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rada Gminy Tarnów Opolski
ul. Dworcowa 4,
46-050 Tarnów Opolski

Tel. 77/46 40 851, 
fax 77/4 644 282
e-mail:

Jolanta Bioły
Insp. ds. obsługi Rady Gminy

Poniedziałek w godz. 7:00-16:00
Wtorek, Środa, Czwartek w godz. 7:00-15:00
Piątek w godz. 7:00- 14:00

Wersja XML