Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wykaz Sołtysów i członków Rad Sołeckich na kadencję 2019 - 2023

Sołectwo Walidrogi (wybory 19.02.2019 r.)
Sołtys - Waldemar Wilk
Rada Sołecka:

  1. Piontek Werner
  2. Waldemar Wieszołek.
  3. Kochanek Alicja.
  4. Kochanek Roman
  5. Rysz Aldona
  6. Maciejewski Adam
  7. Wzorek Bartosz
  8. Gryc Piotr
  9. Jalowska Joanna
  10. Piontek Michał

 

Sołectwo Tarnów Opolski (wybory 18.02.2019 r.)
Sołtys - Pani Anna Gebauer

Rada Sołecka:

  1. Andrzej Klama
  2. Agata Wacławczyk
  3. Zbigniew Bahryj
  4. Józef Mateja
  5. Wojciech Glensk
  6. Teresa Fornol
  7. Krzysztof Mateja
  8. Adam Kowalczyk
  9. Barbara Labisz
  10. Dorota Barełkowska

 

Sołectwo Raszowa (wybory 15.02.2019 r.)
Sołtys - Pan Andrzej Mateja

Rada Sołecka:

  1. Damian Jaksy
  2. Barbara Mientus
  3. Krzysztof Mientus
  4. 4.Jacek Mateja
  5. Ireneusz Pytel
  6. Jasmine Czech
  7. Dawid Witek
  8. Artur Kansy
  9. Dariusz Stróżyk
  10. Mateusz Steinhof

 

Sołectwo Miedziana (wybory 14.02.2019 r.)
Sołtys - Pani Joanna Pietruszka
Rada Sołecka:

  1. Sandra Sparwasser
  2. Czesław Bargiel
  3. Józef Hładun
  4. Alfred Kobienia
  5. Sebastian Kondziela
  6. Krzysztof Smolarek
  7. Katarzyna Klik-Kusza
  8. Dawid Zygmunt
  9. Filip Skóra
  10. Łukasz Jagiela

 

Sołectwo Kosorowice (wybory 13.02.2019 r.)
Sołtys - Pan Szymon Dyga
Rada Sołecka:

  1. Bernard Małek
  2. Krzysztof Halupczok
  3. Patryk Kowol
  4. Piotr Walecko
  5. Bożena Tkocz
  6. Bernard Gawlik
  7. Aleksandra Dyga
  8. Michał Miczka
  9. Joachim Orlik
  10. Anna Czech

 

Sołectwo Przywory (wybory 12.02.2019 r.)
Sołtys - Pani Patrycja Bartylla
Rada Sołecka:

  1. Teodor Okos
  2. Norbert Duda
  3. Ewa Szymik
  4. Edyta Kotula
  5. Aleksandra Poloczek
  6. Adam Szymik
  7. Aneta Poznańska
  8. Ewa Fajlert
  9. Andrzej Lysek
  10. Sebastian Wolny

 

Sołectwo Nakło (wybory 11.02.2019 r.)
Sołtys – Adrian Sobel

Rada Sołecka:

  1. Artur Palmer.
  2. Piotr Chluba.
  3. Rudolf Urban.
  4. Anna Patoła.
  5. Kamila Skiba.
  6. Sabina Smolarek.
  7. Damian Hurek.
  8. Piotr Matysek.
  9. Tomasz Mateja.
  10. Patryk Kurda.

 

Sołectwo Kąty Opolskie (wybory 09.02.2019 r.)
Sołtys - Janusz Borowiak

Rada Sołecka:

  1. Joanna Penzik
  2. Roman Penzik
  3. Jolanta Schmolke
  4. Waldemar Widera
  5. Aleksandra Polańska
  6. Roman Polański
  7. Dorota Zmuda
  8. Piotr Blaut
  9. Marcin Wieszała
  10. Waldemar Schreiber
Wersja XML