• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu główne Biuletynu Informacji Publicznej (BIP)
Menu informacyjne Biuletynu Informacji Publicznej (BIP)
Serwis www

Nabór na wolne stanowisko pracy -Główny Księgowy ZGKiM

  NABÓR  NA  WOLNE  STANOWISKO  PRACY
            Główny Księgowy
 - Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tarnowie Opolskim

1. Wymagania niezbędne:
a)wykształcenie wyższe ekonomiczne i 3 letnia praktyka w księgowości
b)wykształcenie średnie, policealne, pomaturalne ekonomiczne i 6 letnia praktyka w księgowości.
2.Wymagania dodatkowe:
a) znajomość rachunkowości budżetowej,
b) znajomość problematyki finansów publicznych.
3.Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
 - prowadzenie  rachunkowości zakładu budżetowego
 - wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,
 - dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem  finansowym
 - dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji   gospodarczych i finansowych
4. Wymagane dokumenty:
a) życiorys (CV),
b) list motywacyjny,
c) kwestionariusz osobowy,
d) dokument poświadczający wykształcenie,
e) dokumenty poświadczające staż pracy,
f) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.Kandydat wyłoniony w drodze naboru, przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany jest przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

W związku z brakiem kandydatów na w/w stanowisko pracy Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ogłasza przedłużenie terminu składania dokumentów aplikacyjnych do dnia 03.04.2006r., które należy składać w siedzibie ZGKiM.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Nie będą rozpatrywane również dokumenty aplikacyjne, które wpłynęły do Urzędu przed umieszczeniem ogłoszenia w BIP.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internatowej Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.tarnowopolski.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy i Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: życiorys (CV) i list motywacyjny, powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami oraz ustawą z dnia 22 marca 1999r, o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1593 z późniejszymi zmianami).

Lista kandydatów
spełniających wymagania formalne

określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko pracy:Główny księgowy zakładu budżetowego w  Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tarnowie Opolskim

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

1.

Henryk Siedlecki

Opole

2.

Anna Mazurkiewicz

Zawada

3.

Karina Fortuna

Tarnów Opolski

4.

Marta Lissy

Raszowa

5.

Wojciech Małłek

6.

Renata Ciollek

Nakło

informację wytworzył(a): Jolanta Bioły
za treść odpowiada:
data wytworzenia: 01.03.2006r.

Gmina Tarnów Opolski
ul. Dworcowa 6